1.benefiční koncert na Pramenech (Štolnavě)

1. benefiční akustický koncert kapelky AOK band, jehož výtěžek je určen na obnovu tohoto krásného místa se koná pod široširým nebem na staronových základech kostelíka sv. Jana a Pavla na Štolnavě. K muzicírování s Asterixem, Obelixem a Krusifixem (v podání Davida Jaroše, Lumíra Vobejdy a Petra Válka) jste všeci zváni.

Nástroje budou klasické - kytara, bubny, bubínky a k tomu vlastní nástroje p.Válka. Jsou velmi očekáváni návštěníci koncertu, kteří se zapojí do společného hraní. Výsledek konceru bude tak záležet právě na lidech, kteří přijdou. Bude to vše o radosti, smíchu a recesi. Zde se můžete podívat, co vás pod širým nebem čeká.... Večer bude pokračovat u táboráku.

Hlavním důvodem tohoto koncertu je zajistit alespoň část finančních prostředků na dokončení letošních naplánovaných stavebních prací při obnově základů kaple sv. Jana a Pavla na Pramenech (minimálně 20.000,-) . Chtěli bychom dozdít zbývající základový pas kaple směrem k přilehlé silnici a dokončit hrubé terénní úpravy okolí kaple.

Pokud Vám není lhostné okolí Vašeho domova, podpořte prosím naše úsilí minimálně účastí na tomto koncertě.

Přiložené soubory: 

            Obnova kulturního dědictví údolí Desné, zapsaný spolek pro záchranu ohrožených a cenných staveb, tradic a duchovní kultury v údolí Desné.                                Děkujeme Svazku obcí údolí Desné, obcím JindřichovNový Malín, Petrov nad Desnou, RapotínRejchartice, SobotínVelké Losiny a Vikýřovice za dlouhodobou morální a finanční podporu našich projektů! Za podporu děkujeme také současným i minulým obyvatelům Podesní.

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému