Jak nás podpořit

1.    Peněžními dary na účet občanského sdružení: 198525477/0300. V případě zájmu rádi uzavřeme s dárci darovací nebo sponzorskou smlouvu, která se může týkat peněžní částky, movitého či nemovitého daru.

Přejete-li si specifikovat účel, ke kterému má být Váš finanční dar využit, napište do položky "zprávy pro příjemce" konkrétní popis např.:

2. Zakoupením našich produktů (např.časopis Podesní, publikace "Obrázky z Pekařova", pohlednice, malé flašinetky). Zakoupit je lze na některé z našich akcí, u našich prodejních partnerů nebo po předchozí domluvě na adrese: Martin Černohous, Osvobození 260 (u kostela), 788 14 Rapotín (tel.: 777 242 259, 583 242 258, e-mail: 50.r@wo.cz).

            Obnova kulturního dědictví údolí Desné, zapsaný spolek pro záchranu ohrožených a cenných staveb, tradic a duchovní kultury v údolí Desné.                                Děkujeme Svazku obcí údolí Desné, obcím JindřichovNový Malín, Petrov nad Desnou, RapotínRejchartice, SobotínVelké Losiny a Vikýřovice za dlouhodobou morální a finanční podporu našich projektů! Za podporu děkujeme také současným i minulým obyvatelům Podesní.

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému