Oprava božích muk v Rapotíně

Soukromý majitel božích muk v Rapotíně se ve spolupráci s památkáři rozhodl tuto nemovitou kulturní památku restaurovat. V loňském roce získal dotaci z Olomouckého kraje a nedávno se dohodl s naším spolkem na spolupráci.

Přiložené soubory: 

Koncert dětí pro Ukrajinu

RKF Rapotín a Obec Rapotín Vás zvou na Velikonoční koncert pro Ukrajinu, který se uskuteční v sobotu 23 4. 2022 od 18:00 v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Rapotíně.

Přiložené soubory: 
application/pdf ikonaPlakát akce (100.28 KB)

Poutě na Vřesovou studánku 2022

Přiložené soubory: 
application/pdf ikonaPoutě 2022 (4.14 MB)

VÝZVA - ZÁMĚNA GRAFIKY

PROSÍM O REAKCI NA TUTO VÝZVU!
 
Letošní 20. Pekařovská pouť se mi přes počáteční zmatky a změny moc líbila.

21. Pekařovská pouť

Pekařovská pouť má za sebou dlouhou řádku let, a protože nad námi neustále drží ochrannou ruku patronka místní kaple Panna Maria, budeme se moci letos setkat v této nádherné podhorské osadě již po jednadvacáté. Letošní Pekařovská pouť bude opět probíhat v menším rozsahu než v době "své největší slávy".

Přiložené soubory: 
application/pdf ikonaPlakát pouti 2023 (317.51 KB)
Syndikovat obsah

            Obnova kulturního dědictví údolí Desné, zapsaný spolek pro záchranu ohrožených a cenných staveb, tradic a duchovní kultury v údolí Desné.                                Děkujeme Svazku obcí údolí Desné, obcím JindřichovNový Malín, Petrov nad Desnou, RapotínRejchartice, SobotínVelké Losiny a Vikýřovice za dlouhodobou morální a finanční podporu našich projektů! Za podporu děkujeme také současným i minulým obyvatelům Podesní.

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému